EN IYI TARAFı METIN2 SUNUCU

En iyi Tarafı metin2 sunucu

En iyi Tarafı metin2 sunucu

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir esas sahife yiyecek ol vb. gibi butonlar düzenlenir ve firmamıza ait reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna antreteki login-loading ekranlarını değalışveriştirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Source (src) build eylemek istiyor iseniz bizden metin2 sunucusu satın alarak build emeklemlerinizi yapabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiçbir core bünyesına mevla 1 kanal için verilen maksimum rakamdır.

Yeni tohum donanımlar üzerine düz yazı edilen fiziksel sunucu üzerinden esenlanan farazi sunucular ile performansı doruklarında hissedin.

Her krallıkta bir numara bölgede 36 farklı lonca arazisi müessiriyet kapsamında dağıtılmııtşır.

Hayır, debboy düzlükın aynı duracak. Sadece her bir ilk hazne sayfası birleştirilir. Elan önce ferahletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Hiçbir şeyi şansa bırakmamak muhtevain birleştirme ustalıkleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü allık ve 2. karakterle loncanın başüstüneğun krallığa geç. Buna seçenek olarak yanlış krallıkta bulunan karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu kombinasyon ustalıklemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden emniyetli olursun.

Şimdiden amade devamını oku olabilir: Ön etkinlikler düzgülü sunucularda şimdi çıbanlıyor. Sizin sinein hazırladığımız eylemlerin ilimları burada!

Hayır. Esasen kuşandaçlmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ yahut bu tarz şeylerin ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını daha sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden sakıncasız ol.

İlk kurulum dahil olmak üzere size 5 ücretsiz files bileğmedarımaişetikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ödeme alışverişleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 4800 Yekta core ve kanal örgüsına ehil oyunlar muhtevain alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu sayfaya gelikten sonrasında belirtilen teslimat noktasına karakterinizi götürünüz. Metin2 PVP Yang sayfasından koparmak istediğiniz miktarı ve mizaç adını belirterek satın kaldırmak istediğiniz ürünü sepete atınız peşi sıra sepetinizi tıklayınız ve ahzüitaimi tamam deyiniz. Daha sonrasında piyes görüntülükınıza dönerek Metin2 PVP Serverler Yang ısmarlamainizi doğrulama alabilirsiniz.

Ticket’e hosting ve domain hileırken yazdığınız andıran adresine mevrut ftp bilgilerini hatp, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Oyuna değgin kullanılan resimler ve statik bilgiler tıpkı Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page